Nakit Alım / Takas

KLC Oto’yu piyasadaki genel uygulamadan ayıran birçok farklılıktan biri de size sunulan alım teklifleri. Size verilen tüm fiyatlar merkezi olarak takip ediliyor. Yetkili Satıcılarımız bölgesel şartlara göre farklı fiyatlandırma yaparak müşteri taleplerine en yakın sonuçlara ulaşabiliyor.
Sürekli güncellenen ve geliştirilen bu sistemle aracınızı fiyatlandırıyor, mümkün olan en iyi fiyatı vermeyi hedef olarak benimsiyoruz.
Nakit Alım
KLC Oto kriterlerine uyan her aracı nakit olarak alıyoruz.
Her gün yaşanan ve güvenliğinizi riske atan adli vakalar yüzünden aracınızı emanet edebileceğiniz sağlam, güvenilir ve işinin ehli bir kurum arıyorsunuz. Hem aracınız ve paranız güvencede olacak hem de piyasa şartlarında iyi bir fiyat alacaksınız.
KLC Oto, aracınızı en iyi şartlarda ve güvenle değerlendirmeniz için en uygun ortamı sunuyor. KLC Oto tarafından geliştirilen ve piyasa fiyatlarına bağlı olarak sürekli güncellenen ve piyasadaki marka ve modellerin büyük çoğunluğunu kapsayan “Fiyatlandırma Sistemi”, aracınızın Ekspertiz öncesi değerini daha gerçekçi öğrenmenizi sağlar.
Satın alma Uzmanımız size fiyat vermeden önce Fiyatlandırma Sistemi’ndeki verileri kontrol eder, aracınıza ekspertiz öncesi fiyatını verir.
KLC Oto, tüm bürokratik işlemleri de takip ederek işlemleri hızla sonuçlandırıyor.
KLC Oto’da satacağınız aracın markası ve modelinden çok, ekspertiz durumu önemlidir. Bakımları Yetkili Servislerde orijinal yedek parça ve işçilikle zamanında yapılmış, mekanik olarak iyi durumdaki aracınız için mümkün olan en yüksek fiyatı sunmayı amaçlıyoruz.
Ekspertiz hizmetimiz sadece araç sahipleri için değil, aracı alacak potansiyel müşterilerimiz için yarattığımız bir katma değer niteliği taşıyor.
Takas Alım
İkinci el bir araç almak isteyenlerin öncelikli çözmesi gereken konulardan biri de elindeki araçtır. Yeni aracı satın almadan önce mi eldekini satmalı, takasa mı vermeli, kendisi mi satmaya çalışmalı gibi bir çok sorunun cevabını bulmaları gerekir.
KLC Oto’da beğendiğiniz araç için bunu düşünmeniz gerekmiyor. Siz sadece beğendiğiniz aracı seçin. Aracınızı takasa vermek istediğinizde de nakit alım için yapılanlarla aynı işlemler söz konusu. Satın Alma Ekibimiz burada da sizin yanınızda.
Aracınıza öncelikle aynen nakit alımda olduğu gibi “Fiyatlandırma Sistemi” vasıtasıyla bir ön teklif veriliyor. Fiyat sizin için makulse, aracınız ekspertize alınarak, beğendiğiniz araç için olabilecek en uygun fark fiyatı size sunuluyor. Eğer kalan tutar için kredi kullanacaksanız, sadece alım-satım masraflarını ödeyerek yepyeni bir 2.el araç sahibi olabiliyorsunuz.
Böylece takas işlemi, sizin alım ve satım işlemlerini tek noktadan çözmenizi sağlıyor. Vereceğiniz vekaletle aracınızı takasa alıp ödemeniz gereken tutardan düşüyoruz.
KLC Oto’da takas için verdiğiniz aracın kredisinin kapanması, varsa rehininin çözülmesi gibi konularda da gereken danışmanlık hizmetleri tarafımızdan veriliyor.
Emanet Sergileme ile Araç Satışı
KLC Oto’da aracınızı nakit veya takas olarak satmanın dışında da opsiyonlarınız var.
Aracınızı devir işlemi yapmadan KLC Oto showroom’da sergilenmek üzere bırakabilirsiniz.
KLC Oto’nun güvencesi altında, Satın Alma Uzmanımızın tecrübesinden de yararlanarak, sizin için en uygun fiyatı beraber tespit ederek KLC Oto’da sergilenmesini sağlayabilirsiniz. Cüzi bir ekspertiz ücreti ve vekalet karşılığında hem aracınızın ekspertiz raporu çıkarılır hem de temizliği yapılır.
KLC Oto’da emanet olarak aldığımız her araç her tür hasara karşı sigorta güvencesi altındadır.
Arzu ederseniz Görünüm Yenileme hizmetlerimizden de yararlanarak aracın satış hızını artırabilirsiniz. Aracınıza boya koruma ve ekstra detaylı temizlik yaptırmanız büyük fayda sağlayacaktır.
Aracınızda ekspertiz esnasında tespit edilen bir hasar veya arızayı da yaptırma imkanınız vardır. Far hasarı, göçük veya test sürüşünde hissedilecek bir arızanın satış öncesi yapılması müşteri gözündeki algıya katkı sağlamaktadır.
Aracınızın satış potansiyeli sadece bulunduğu Yetkili Satıcı showroomunu ziyaret eden müşteriler ile sınırlı değildir. Aracınız, Tüm KLC Oto Yetkili Satıcı noktalarında Satış Temsilcilerimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. Satış Ekibimize gelen makul teklifler size iletilerek aracınızın hızla nakite dönmesi sağlanacaktır.