Her Marka / Model

İkinci el otomobil almak veya satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Her marka ve model ikinci el otomobili Klc oto'da bulabilirsiniz.

Klc oto'da  tüm araçların geçmişi ve mevcut durumunu tespit etmek amacıyla titizlikle ekspertiz yapılır, yola çıktığı ilk günkü gibi size sunulmak üzere Araç Görünüm Yenileme işleminden geçirildikten sonra satışa sunulur.

Araç almak için Klc oto'ya geldiğinizde Satış Temsilcimiz ihtiyacınıza uygun aracı bulmak için sistemdeki tüm kayıtlı araçları, araç stoklarımızda mevcut değil ise stoklarımıza girdiğinde sizinle temasa geçilmek üzere bilgileriniz sisteme kaydedilir.

İlgilendiğiniz araçlarımızla test sürüşüne çıkarak aracı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Satış Temsilciniz, araçla ilgili kredi, sigorta ve garanti opsiyonlarını sunar, ek hizmetleri ve ürünleri size tanıtır. İhtiyaç olduğunda tüm hizmetlerin kredilendirmesi için gerekli işlemleri sizin adınıza takip eder.

Klc oto'dan satılan araçların tüm devir tescil işlemleri tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır. Böylelikle can sıkıcı formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan işlemlerinizi güvenle gerçekleştirirsiniz.

Klc oto'da  satılan her araç “Satış Ekspertiz ve Teslimat Formu” ile teslim edilir. Böylece aracın sizden önceki geçmişi hakkında her türlü ayrıntılı bilgiye ve güvenceye sahip olursunuz.