111 Nokta  Ekspertiz

KLC oto'da  her araç detaylı olarak 111 Nokta Ekspertizden geçer. Aracın boya kaporta ve teknik durumu ekspertiz anında tüm detayları ile raporlanır.

  - 111 Nokta Ekspertiz en gelişmiş test cihazları ve bilgisayarların yardımıyla yapılmaktadır.

  - Ekspertiz sonucunda sadece piyasada yaygın olarak talep edilen boya-kaporta bulguları değil, aracın mekanik durumu ve yapılması gerekli masrafları da ortaya konulmaktadır.

  - Tespit edilen bulgular, iyi-orta-kötü gibi çok genel ve teknik açıdan muğlak ifadeler yerine, varsa bakım ihtiyacı ve her parçada onarım gerektiren arızalar esas alınarak raporlanır.

  - Sadece yetkilendirilmiş personel tarafından özel bir metodla yapılan ve gelişen teknolojiye uygun olarak sürekli geliştirilen Klc Oto  111 Nokta Ekspertizi Klc oto'dan  satınaldığınız aracı güvenle kullanmanızı sağlar.

Klc oto ile  tanışmadan önce araç almış olan müşterilerimiz de, Klc oto  111 Nokta Ekspertiz hizmetinden yararlanabilir, dilerlerse Klc oto  Garanti hizmetimizi de alarak, yaptırdıkları ekspertiz sayesinde sahip oldukları araçta çıkabilecek sorunlara karşı 1 yıl veya 2 yıllık garanti ürünlerimizi satın alabilirler ve kurumsal güvence sağlayabilirler. Detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımız ile temasa geçebilirsiniz.