Hakkımızda

Hakkımızda

Kalite ve Hizmet Anlayışımız.

Kurulduğu günden beri; her zaman "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ilkesini ön planda tutan ve bu yaklaşımı 2015 yılında 2. el oto alım satım ile devam eden KILIÇ OTO Türkiye'nin bütün ilçelerinde hizmet veriyor. KILIÇ OTO olarak tüm çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.

Gerek ticari gerekse bireysel müşterilerimize araçları ile ilgili her türlü hizmeti ve çözümü tek çatı altında sunuyoruz. Çalışanlarımızı özenle seçiyor, gelişimin önemine olan inancımız ile sürekli eğitimler almaya çalışıyoruz. Firmamızda son teknolojik cihazlar ve tesisatlar kullanılmaktadır. Tek amacımız var : siz değerli müşterilerimize en iyi otomobili sunmak....

Tarihçe

Firmamız 1972 yılında Ekrem KILIÇ tarafından kurulmuştur. Firmamız aradan geçen 48 yıl boyunca birçok ilke imza attı. Her alanda kendini yenileyen ve geliştiren KILIÇ OTO ilk günden bu yana aynı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. KILIÇ OTO nun kurucusu olan EKREM KILIÇ uzun yılların da tecrübesine dayanarak , kaporta , boya ve mekanik servis hizmetine son vermiş , bundan sonraki hizmetlerinde siz değerli müşteriler için kusursuza yakın otomobil tedarik etmek üzere olmuştur.

Otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında müşteriyle buluşturan KILIÇ OTO , 2. el araç satışı, satış sonrası hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir.